KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16716118
nr 1671 6118
Färgetsning
Tuvia Beeri (1929-2002). Signerad, numrerad 93/99, komposition. Bildmått: 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:56:23
6/1 18:05:10