KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16716118

nr 1671 6118

Färgetsning

Tuvia Beeri (1929-2002). Signerad, numrerad 93/99, komposition. Bildmått: 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 6 januari 2025
kl 19:56:23

6/1 18:05:10 1      Vinnande bud